Заміна зовнішнього водопроводу у Херсоні Тел 099 490 39 44

Заміна зовнішнього водопроводу Херсон

Бригада наших майстрів працює в режимі 24/7. Компанія «Сантехнік Херсон» надає різні послуги з ремонту, обслуговування та встановлення водопровідної системи. Уточнити розцінки можна по телефону 099 490 39 44 При виникненні аварійної ситуації бригада швидкого реагування оперативно виїжджає на місце проведення робіт.

Заміна зовнішнього водопроводу

Правильно налагоджена робота мереж інженерно-технічного забезпечення – гарантія нормального життєзабезпечення людини. Вода є джерелом здоров’я. Як відомо, тіло людини на 70-80% складається з води. Мабуть, це одна з причин, чому люди настільки залежні від води. Як тільки в будинку пропадає вода, створюється відчуття, що цивілізована і комфортне життя перестала існувати.

Система водопостачання поділяється на внутрішню і зовнішню. При засмітті або пошкодженні труби в будинку, виконується ремонт або заміна внутрішнього водопроводу. Однак не всі споживачі знають, що часом може вийти з ладу зовнішній водопровід. При несправності зовнішньої частини водопроводу зупиняється подача води. Навіть якщо в кран продовжує надходити вода, не рекомендується її використовувати в побуті.

Ремонт зовнішньої частини водопроводу може бути локальним або глобальним. Залежно від характеру пошкодження і матеріалу ремонт зовнішнього водопроводу буває наступних видів:

  • накладення латок різного розміру на магістраль зі сталі;
  • часткова заміна пошкодженої ділянки водопровідної магістралі шляхом вирізки старої труби і установки нової;
  • перечеканка із застосуванням свинцю при утворенні поздовжньої тріщини на чавунній трубі;
  • установка хомута при ремонті чавунного водопроводу;
  • повна заміна водопровідної магістралі з чавуну при руйнуванні розтруба; застосування зварних і компресійних фітингів при ремонті водопроводу з пластикових труб;
  • повна заміна зовнішнього водопроводу при виникненні аварійної ситуації у великих масштабах.

Ремонт зовнішньої частини водопроводу буває плановим і аварійним. При підключенні до центральної системи водопостачання потрібно відключення необхідної ділянки водопроводу.

Заказать звонок

×
Оставить отзыв

×
Замовити дзвінок

×
Оставить отзыв

×