Заміна зовнішнього водопроводу у Херсоні +38 099 488 53 87

Заміна зовнішнього водопроводу Херсон

Бригада наших майстрів працює в режимі 24/7. Компанія «Сантехнік Херсон» надає різні послуги з ремонту, обслуговування та встановлення водопровідної системи. Уточнити розцінки можна Viber/Telegram/WhatsApp/Тел+38 099 488 53 87. При виникненні аварійної ситуації бригада швидкого реагування оперативно виїжджає на місце проведення робіт.

Заміна зовнішнього водопроводу

Правильно налагоджена робота мереж інженерно-технічного забезпечення – гарантія нормального життєзабезпечення людини. Вода є джерелом здоров’я. Як відомо, тіло людини на 70-80% складається з води. Мабуть, це одна з причин, чому люди настільки залежні від води. Як тільки в будинку пропадає вода, створюється відчуття, що цивілізована і комфортне життя перестала існувати.

Система водопостачання поділяється на внутрішню і зовнішню. При засмітті або пошкодженні труби в будинку, виконується ремонт або заміна внутрішнього водопроводу. Однак не всі споживачі знають, що часом може вийти з ладу зовнішній водопровід. При несправності зовнішньої частини водопроводу зупиняється подача води. Навіть якщо в кран продовжує надходити вода, не рекомендується її використовувати в побуті.

Ремонт зовнішньої частини водопроводу може бути локальним або глобальним. Залежно від характеру пошкодження і матеріалу ремонт зовнішнього водопроводу буває наступних видів:

  • накладення латок різного розміру на магістраль зі сталі;
  • часткова заміна пошкодженої ділянки водопровідної магістралі шляхом вирізки старої труби і установки нової;
  • перечеканка із застосуванням свинцю при утворенні поздовжньої тріщини на чавунній трубі;
  • установка хомута при ремонті чавунного водопроводу;
  • повна заміна водопровідної магістралі з чавуну при руйнуванні розтруба; застосування зварних і компресійних фітингів при ремонті водопроводу з пластикових труб;
  • повна заміна зовнішнього водопроводу при виникненні аварійної ситуації у великих масштабах.

Ремонт зовнішньої частини водопроводу буває плановим і аварійним. При підключенні до центральної системи водопостачання потрібно відключення необхідної ділянки водопроводу.

Заказать звонок

×
Оставить отзыв

×
Замовити дзвінок

×
Оставить отзыв

×