Заміна труб водопостачання в Херсоні +38 099 488 53 87

Заміна труб водопостачання Херсон

Бригада «Сантехнік Херсон» пропонує вашій увазі широкий спектр сантехнічних послуг будь-якого рівня складності. Наші сантехніки і водопровідники, які відрізняються високим професіоналізмом, акуратністю і пунктуальністю, виконають ваше замовлення по заміні, монтажу, розводці труб водопостачання якісно і оперативно +38 099 488 53 87

Заміна труб водопостачання

Згодом мережі інженерно-комунікаційного забезпечення приходять в непридатність. Заміна труб водопостачання – відповідальний процес. Не варто займатися заміною водопроводу самостійно, якщо ви не впевнені в своїх силах, кваліфікації та досвіду. Щоб уникнути помилок розводки і різних несправностей системи довірте цей процес кваліфікованим фахівцям.

Наші водопровідники працюють за такою схемою:

 1. Оформлення заявки на виїзд кваліфікованого фахівця / ремонтної бригади.
 2. Виїзд на місце проведення робіт. Огляд стану трубопроводу системи водопостачання. Діагностика. Безкоштовна консультація.
 3. Складання та затвердження з замовником проекту робіт. Складання кошторису.
 4. Укладення договору.
 5. Закупівля необхідного матеріалу. Звертаємо вашу увагу, що всі товарні чеки на закуплені матеріали надаються.
 6. Заміна труб водопостачання в узгоджені терміни. Залежно від рівня складності та обсягу роботи процес заміни трубопроводу системи водопостачання займає 1-3 дні.
 7. Тестування і перевірка справності роботи водопроводу. Здача об’єкту замовнику.

Періодичність заміни труб водопостачання залежить від стану старого трубопроводу і навантаження на нього. Рекомендується зробити заміну водопроводу в наступних ситуаціях:

 • плановий або капітальний ремонт;
 • переміщення сантехнічного обладнання;
 • заростання внутрішнього діаметра труб;
 • помітне погіршення якості і потоку проточної води;
 • витікання експлуатаційного терміну системи водопостачання в будинку.

Вартість наданих нашими фахівцями сантехнічних послуг орієнтована на людей із середнім рівнем доходу. Наші ціни лояльні. Постійним клієнтам ми пропонуємо знижки.

Наша бригада працює з будь-яким бюджетом (в розумних межах). Відповідно, ми ретельно підходимо до вибору витратного матеріалу, елементів кріплення і труб. Наші майстри працюють з різними типами труб. За результатами огляду стану старого водопроводу і його діагностики наші фахівці запропонують найоптимальніший тип труб на заміну.

Заказать звонок

×
Оставить отзыв

×
Замовити дзвінок

×
Оставить отзыв

×