Заміна стояка опалення у Херсоні Тел +38 099 488 53 87

Заміна стояка опалення Херсон

Viber +38 (099) 490 39 44 Тел +7 (990) 033 48 40

Провести огляд труби, скласти план робіт і прорахувати попередню суму заміни стояка опалення може представник нашої бригади «Сантехнік Херсон». Викликати майстра на будинок можна по телефону. Ми узгодимо найбільш прийнятний для Вас час приїзду сантехніка +38 099 488 53 87

Заміна стояка опалення

Заміна стояка опалення – актуальне питання для багатьох жителів багатоповерхових висоток. Особливо гостро це питання стоїть в період підготовки до майбутнього опалювального сезону, адже не кожному хочеться оплачувати шалені рахунки за опалення і при цьому мати в будинку прохолодні батареї. Тому якщо ви не хочете мерзнути взимку у власній квартирі, скористайтеся послугами професійного сантехніка, який огляне, зробить аналіз і дасть оцінку стану інженерних мереж у вашому будинку.

Заміна стояка опалення може проводитися як повністю, так і частково. Повна заміна здійснюється при плановому капітальному ремонті в будинку, який знаходиться на балансі певної житлово-експлуатаційної контори. Однак не обов’язково потрібно чекати, коли дійде черга до вашого будинку. За такий тривалий період очікування труба може продірявився і дати текти, що загрожує створенням аварійної ситуації і відсутністю тепла в усіх квартирах, підключених до даного стояка. Щоб замінити повністю стояк опалення, можна скористатися послугами компанії «Сантехнік Херсон», що надає сантехнічні послуги будь-якого рівня складності.

Часткова заміна стояка проводиться при капітальному або косметичному ремонті в певній квартирі. Необов’язково причиною заміни стояка є несправність або текти, часто стара труба не відповідає дизайну і стилю сучасного інтер’єру.

Заміна стояка опалення здійснюється в кілька етапів:

  • Відключення подачі тепла і спускання води (на даному етапі робіт не обійтися без співробітника житлово-експлуатаційної контори, на балансі якої знаходиться будинок).
  • Демонтаж старого та зношеного стояка (повністю або частково).
  • Заміна батарей (при необхідності).
  • Установка нового стояка опалювальної системи.
  • Підключення батарей до загального стояка.
  • Підключення стояка до верхнього і нижнього поверхах (при частковій заміні труби).
  • Перевірка справності роботи опалювальної системи і відсутності наявності повітря в трубах і батареях.
  • Здача виконаної роботи клієнту.
Заказать звонок

×
Оставить отзыв

×
Замовити дзвінок

×
Оставить отзыв

×