Заміна стояка каналізації в Херсоні +38 099 488 53 87

Заміна стояка каналізації Херсон

Здійснюємо заміну каналізаційного стояка, телефонуйте!

Viber/Telegram/WhatsApp/Тел +38 099 488 53 87

Заміна стояка каналізації

  • Сервісна служба «Сантехнік Херсон» організовує виїзд ремонтної бригади на місце проведення робіт в максимально стислі терміни.

  • Оглянувши каналізаційний стояк, наші фахівці нададуть кошторис на проведення робіт по повній або частковій заміні каналізаційного стояку.

  • Ми цінуємо ваш час і гроші, тому працюємо швидко і якісно. Наші ціни конкурентоспроможні на ринку надання сантехнічних послуг населенню.

Звертаємо вашу увагу, що при заміні стояка каналізації краще проводити не частковий демонтаж, а повний. Не менш важливо правильно вибрати нові труби, з огляду на їх сумісність з розводкою каналізації в квартирі. По закінченню робіт по заміні стояка каналізації наші майстри перевіряють герметичність і справність роботи каналізаційної системи.

За технологіями, актуальним кілька десятиліть тому, при монтажі каналізаційної системи використовувалися чавунні труби. Чавун – досить міцний і надійний матеріал, але навіть він з часом зношується і втрачає свої початкові технічні характеристики. На жаль, ніхто не застрахований від засмічення в каналізаційному стояку, протечке труби або освіті відколів. Рано чи пізно кожна людина, що проживає в багатоповерхової висотці, стикається з необхідністю заміни стояка каналізації. Багато хто помилково припускають, що, маючи під рукою необхідний набір інструментів, впораються з заміною каналізаційної труби самостійно. На жаль, як показує життєвий досвід, подібні експерименти закінчуються вельми плачевно не лише для власника однієї квартири, а й для його сусідів.

Нерідкі випадки, коли слюсар-сантехнік з ЖЕКу або приватний майстер виїжджав на місце проведення робіт, повністю або частково демонтував стару трубу, їхав за новим матеріалом і пропадав на тривалий період. Щоб не залишитися без води і каналізації в будинку – користуйтеся послугами юридично зареєстрованих і перевірених часом компаній.

Заказать звонок

×
Оставить отзыв

×
Замовити дзвінок

×
Оставить отзыв

×