Заміна батарей у Херсоні - Сантехнік Херсон +38 099 488 53 87

Заміна батарей у Херсоні

Заміна батарей у Херсоні

Заміна батарей опалення у Херсоні за найкращою ціною

Виклик майстра у Херсоні +38 099 488 53 87

Працюємо без посередників

zamena-batarei-kherson

Високі ціни на тарифи на комунальні послуги змушують людей замислитись про вдосконалення процесу опалення: щоб енергії споживалося менше, а тепла в будинку ставало більше.

Одним із таких нескладних прийомів є заміна радіаторів у будинку. Процедура загалом не складна, але можна впевнено стверджувати, що без додаткової допомоги Ви не стравитеся.

Наша команда майстрів зможе встановити батарею будь-якого типу: сталеву, чавунну, алюмінієву, біметалеву. А заміна радіаторів може бути здійснена без зварювання!

Вартість заміни батарей опалення в Херсоні

Ціни на заміну батарей (радіаторів) опалення в Херсоні

Заміна стояка опалення з демонтажем стояк від 3600 грн
Монтаж труб опалення (траса), монтаж металопластикових труб, монтаж пластикових труб довжина труби до 3 м м 0
довжина труби більше 3 м, O 16, O 20 м від 30 грн
довжина труби більше 3 м, O 25 м від  50 грн
довжина труби більше 3 м, O 32 м від  70 грн
довжина труби більше 3 м, O 40 м від  80 грн
Заміна батарей (радіаторів) опалення із встановленням кранів середня складність радіатор від  1300 грн
висока складність радіатор від  2020 грн
Встановлення батарей (радіаторів) опалення з монтажем труб та встановленням кранів середня складність радіатор від  2000 грн
висока складність радіатор від  2400 грн
Встановлення батарей (радіаторів) опалення в штатне місце без припасування труб та встановлення кранів радіатор від  440 грн
Демонтаж чавунних батарей опалення (демонтаж чавунних радіаторів опалення) безкоштовний при виконанні заміни радіаторів опалення радіатор від  360 грн

Види радіаторів та способи їх заміни

Процес заміни батарей розпочинатиметься з підбору нового опалювального обладнання. У цьому питанні краще звернеться за допомогою до досвідчених фахівців. Але й деякі тонкі моменти потрібно знати.

При виборі радіаторів слід звернути увагу на наявність таких позицій:

 • Міцність моделі – варто дізнатися показники робочого та випробувального тиску та проаналізувати дані цифри щодо інших моделей;
 • Важливо дізнатися про здатність обраного типу радіатора бути стійким до корозії – помічено, що чавунні та біметалічні батареї менше схильні до деструкції;
 • Показник тепловіддачі – цей показник також можна проаналізувати, оскільки він фіксується у документах, які видають під час купівлі.

Часто приміщення погано опалюється не так через старі батареї, а скільки через невдале їх розміщення.

Наші фахівці зроблять попередній огляд та зафіксують причину поганого прогрівання Вашої оселі. А при заміні радіаторів буде обрано найекономніший спосіб встановлення.

Етапи заміни батарей у будинку

Наші майстри виконають усі монтажні роботи якісно та у зазначений термін. А діють наші фахівці за перевіреною технологією сантехнічного монтажу радіаторів.

Заміна радіаторів відбувається у певній послідовності:

 1. Спершу майстер організовує демонтаж радіаторів, які господарі вирішили замінити. Ця процедура вимагає наявності спеціального інструменту, головний у тому числі болгарка.
 2. Потім сантехнік повинен прикріпити футорні гайки до радіатора та оснастити підведення кульовими кранами.
 3. Далі майстер пофарбує різьблення і закріпить на ній шар ущільнювача. Також потрібно наситити фарбою прокладку та прикріпити кран. Важливо простежити, щоб на трубопроводі не залишалося різьблення. Одна з важливих деталей успішної заміни радіаторів – грамотна герметизація всіх кріплень.
 4. Далі в різьблення на радіаторі вкручують футорки. Важливо, що майстер встановив гайки з різьбленням відповідного напряму – тобто зліва з’єднують з лівою, а праворуч з правої.
 5. Для якісної заміни радіаторів у будинку майстер має використовувати спеціальне обладнання: у місцях кріплення до труб на радіаторі потрібно встановити «американки», а з іншого боку встановлюється кран Маєвського та заглушки.
 6. Досвідчений майстер повинен міцно зафіксувати батарею, а потім установить на радіатори кронштейни. Важливо перевірити рівність кріплення спеціальним рівнем. А також не забути поставити гаки, що утримують.
 7. На останньому етапі роботи майстер поставить на місце усі кронштейни, повісить радіатор та надійно зафіксує всі гайки.

При заміні радіаторів під час сантехнічних робіт може знадобитися заміна деталей або наявність додаткових елементів. Важливо, щоб Ви знали: наші майстри діятимуть лише після погодження з Вами всіх деталей якісної установки батарей.

Особливості заміни батарей у багатоквартирному будинку у Херсоні

При заміні радіаторів у багатоквартирному будинку варто розуміти, що потрібно відключити всю опалювальну систему на час проведення всіх монтажних робіт.

Звичайно, в холодну пору року це може не сподобатися мешканцям будинку, тому варто діяти дуже швидко.

Яка система підготовчих дій у холодну пору року?

 • Для цього Вам потрібний дозвіл експлуатаційної служби на відключення стояка на деякий час.
 • Після відключення стояка слід відкрити зливний кран у підвалі. А майстер має дуже оперативно зняти старі радіатори та встановити фітинги.
 • Після цього стояк включають, а квартирі перекривають подачу тепла.
 • Далі можна в більш спокійному режимі встановити нові батареї.

Система установки батарей у літню пору практично не відрізняється, але в цьому випадку майстру не доведеться діяти так швидко. Тому ми рекомендуємо: подбати про цю процедуру завчасно та в теплу пору року.

Вартість заміни батарей у Херсоні

На сьогоднішній день в окремих випадках господар захоче виконувати заміну батарей самостійно. Звісно, ​​краще довірити цю роботу фахівцям.

Наші майстри виконувати якісну заміну батарей оперативно та з гарантією. А ось вартість послуги залежить від особливостей встановлення. Телефонуйте +38 099 488 53 87

Заказать звонок

×
Оставить отзыв

×
Замовити дзвінок

×
Оставить отзыв

×