Вигрібна яма під ключ Херсон Олешки Антонівка Монтаж ями
vugrebnaya_yama_iz_zhbi_kolez

Вигрібна яма під ключ Херсон

Вигрібна яма під ключ Херсон

Вартість послуги «зливна яма під ключ» залежно від багатьох факторів: місце розташування об’єкта, можливість використання техніки або копка вручну, обсяг септика, тип ґрунту, наявність і рівень нахилу і т.д. Дізнатися приблизні розцінки на монтаж ями у Херсоні можна +38 099 488 53 87

Вигрібна яма під ключ – послуга, що надається нашою бригадою «Сантехнік Херсон» – включає в себе безліч різних організаційних питань і технічних моментів:

 • попередня консультація;
 • виїзд кваліфікованого фахівця на місце проведення робіт;
 • вивчення та аналіз місцевості, розробка проекту та його узгодження з замовником (важливо враховувати площу, віддаленість розташування житлових приміщень, нежитлових об’єктів, садового і городнього ділянки та інше);
  укладання договору;
 • доставка на місце проведення робіт всіх необхідних матеріалів і технічних пристосувань;
 • копка ям вручну або за допомогою техніки;
 • монтаж вигрібної ями;
 • герметизація (за бажанням замовника);
 • вивіз будівельного сміття;
 • здача об’єкта замовнику.

 

Вигрібна яма в м.Херсоні якісно, швидко і надійно – цілком доступна реальність, якщо за роботу беруться кваліфіковані фахівці. Вигрібна яма за доступною ціною – наша перевага в порівнянні з конкуруючими фірмами і приватними майстрами. До того ж, наша бригада надає гарантію на виконані роботи. Будь-яка несправність вирішується в максимально короткі терміни.

Звертаємо вашу увагу, що наша бригада працює з раннього ранку до пізньої ночі. Відповідно, виїзд фахівця на місце проведення робіт для вивчення місцевості і попередньої консультації здійснюється в будь-який зручний для клієнта час.

Жителі великих мегаполісів, що мешкають переважно в багатоповерхових висотках, де добре організована і налагоджена система інженерних комунікацій, можуть навіть не здогадуватися, що не скрізь є подібні блага цивілізації. Так, невеликі дачні селища, приватні сектори (як, наприклад, третя частина Херсона являє собою приватний сектор), присадибні ділянки не завжди обладнані системами каналізації та водопостачання. Жителям доводиться самостійно вирішувати безліч побутових проблем, в тому числі і питання утилізації стічних вод. В даному випадку не обійтися без зливної ями. Викопати вигрібну яму своїми руками – нескладне завдання, з яким справиться кожен чоловік. Однак чи все так просто, як може здатися на перший погляд?

Заказать звонок

×
Оставить отзыв

×
Замовити дзвінок

×
Оставить отзыв

×