Вигрібна яма під ключ Херсон Миколаїв Олешки Антонівка Монтаж ями
vugrebnaya_yama_iz_zhbi_kolez

Вигрібна яма під ключ Херсон Миколаїв

Вигрібна яма під ключ Херсон Миколаїв

Вартість послуги «зливна яма під ключ» залежно від багатьох факторів: місце розташування об’єкта, можливість використання техніки або копка вручну, обсяг септика, тип ґрунту, наявність і рівень нахилу і т.д. Дізнатися приблизні розцінки на монтаж ями у Херсоні/Миколаєві можна по телефону 099 490 39 44

Вигрібна яма під ключ – послуга, що надається нашою бригадою «Сантехнік Херсон / Миколаїв» – включає в себе безліч різних організаційних питань і технічних моментів:

 • попередня консультація;
 • виїзд кваліфікованого фахівця на місце проведення робіт;
 • вивчення та аналіз місцевості, розробка проекту та його узгодження з замовником (важливо враховувати площу, віддаленість розташування житлових приміщень, нежитлових об’єктів, садового і городнього ділянки та інше);
  укладання договору;
 • доставка на місце проведення робіт всіх необхідних матеріалів і технічних пристосувань;
 • копка ям вручну або за допомогою техніки;
 • монтаж вигрібної ями;
 • герметизація (за бажанням замовника);
 • вивіз будівельного сміття;
 • здача об’єкта замовнику.

 

Вигрібна яма в м.Херсоні Миколаєві якісно, швидко і надійно – цілком доступна реальність, якщо за роботу беруться кваліфіковані фахівці. Вигрібна яма за доступною ціною – наша перевага в порівнянні з конкуруючими фірмами і приватними майстрами. До того ж, наша бригада надає гарантію на виконані роботи. Будь-яка несправність вирішується в максимально короткі терміни.

Звертаємо вашу увагу, що наша бригада працює з раннього ранку до пізньої ночі. Відповідно, виїзд фахівця на місце проведення робіт для вивчення місцевості і попередньої консультації здійснюється в будь-який зручний для клієнта час.

Жителі великих мегаполісів, що мешкають переважно в багатоповерхових висотках, де добре організована і налагоджена система інженерних комунікацій, можуть навіть не здогадуватися, що не скрізь є подібні блага цивілізації. Так, невеликі дачні селища, приватні сектори (як, наприклад, третя частина Херсона / Миколаєва являє собою приватний сектор), присадибні ділянки не завжди обладнані системами каналізації та водопостачання. Жителям доводиться самостійно вирішувати безліч побутових проблем, в тому числі і питання утилізації стічних вод. В даному випадку не обійтися без зливної ями. Викопати вигрібну яму своїми руками – нескладне завдання, з яким справиться кожен чоловік. Однак чи все так просто, як може здатися на перший погляд?

Заказать звонок

×
Оставить отзыв

×
Замовити дзвінок

×
Оставить отзыв

×