Усунення Протікання Води в Херсоні +38 099 488 53 87 Виклик Сантехніка

Усунення течі води у Херсоні

Усунення течі води

Протікання водопровідної труби у Херсоні – подія нечасте і дуже неприємне. Те ж можна сказати і про опалення. Саме через те, що подібне зустрічається рідко, мало хто знає, що робити в подібній ситуації. Невелика цівка, що б’є з труби, може завдати чимало проблем. Затоплення сусідів, яким згодом доведеться оплатити ремонт, ще не найстрашніше з наслідків.

«Перша допомога» при прориві труб опалення або водопроводу – усунення течі для дельнейшего спокійного і неспішного ремонту. У більшості випадках зупинити текти виходить швидко – однак це тимчасовий захід, і вона не замінює повноцінного ремонту. Причин для появи течі може бути багато, але найпоширеніші – ослаблення з’єднань і корозія металевих труб. І в тому, і в іншому випадку забезпечити точну допомогу зможе досвідчений майстер – сантехнік у Херсоні +38 099 488 53 87 Viber/Telegram/WhatsApp

Головне в цій ситуації не панікувати. Можна перенаправити воду «в потрібне русло» (відро або таз). Для цього використовуємо будь-яку ганчірку, що потрапила під руку. Нею необхідно обмотати трубу в місці свища так, щоб залишився недовгий висить «хвіст». Саме з нього вода буде акуратно зливатися вниз, де можна встановити ємність.

Способи тимчасового усунення течі труби під тиском

Насправді таких способів всього 5. І то, якщо людина готова до подібної ситуації. Якщо ж він про подібне навіть не замислювався, то 2-3. Але ми сьогодні розглянемо всі. Можливо, Шановний читач відразу піде в магазин, щоб все було під рукою на випадок подібного роду. Це буде найкращим варіантом.

З прийнятних способів боротьби з подібною проблемою можна назвати:

  • Металевий хомут з ​​болтової стяжкою.
  • Звичайний самонарезающий шуруп по металу (дуже недовговічний варіант).
  • Застосування бинта або смуг тканини і цементу.
  • Використання спеціального клею (він рідко буває під рукою).
  • Простий медичний бинт і кухонна сіль.
Заказать звонок

×
Оставить отзыв

×
Замовити дзвінок

×
Оставить отзыв

×