Установка вигрібних ям з ЗБВ кілець під ключ в Херсоні Миколаєві Тел 099 490 39 44

Установка вигрібних ям з ЗБВ кілець під ключ у Херсоні та Миколаєві

Як облаштувати вигрібну яму з залізобетонних кілець? Наша бригада «Сантехнік Херсон Миколаїв» пропонує повний спектр сантехнічних послуг, в тому числі копку і облаштування вигрібних ям. Телефонуйте 099 490 39 44

Вигрібна яма з ЗБВ кілець під ключ – це унікальна можливість налагодження каналізаційної системи в приватному секторі за короткий проміжок часу. Ми беремося за роботи будь-якого рівня складності: погодження та затвердження в держструктурах дозвільної документації, визначення місця під установку вигрібної ями, копка траншей і ями, монтаж конструкції із залізобетонних кілець, облаштування герметичності і міцності конструкції, комплексне обслуговування.

Установка вигрібних ям з ЗБВ кілець під ключ

Більшість жителів міста, які проживають в багатоповерхових висотках, не замислюються про відвід стічних вод, так як комплекс систем і комунікацій, які забезпечують нормальну життєдіяльність споживачів, розробляється і проводиться при будівництві будинку. Зовсім інакше йде справа з міськими та сільськими жителями, які проживають в приватних будинках.

На момент планування місцевості під будівництво будинку необхідно приділити належну увагу налагодженню каналізаційної системи в приватному секторі, зокрема обладнання вигрібної ями. Чим краще функціонує каналізаційна система, тим менше проблем виникає в процесі її експлуатації.

Конструкція вигрібної ями дуже проста. Але при облаштуванні вигрібної ями для стічних вод необхідно керуватися встановленими на законодавчому рівні нормами. При визначенні місця під вигрібну яму і вирішенні організаційних питань по її облаштуванню необхідно знати:

  • на якій відстані від житлових і нежитлових приміщень може перебувати вигрібна яма;
  • особливості місцевості, склад і усадка грунту, рівень залягання ґрунтових вод;
  • оптимальний обсяг і рівень нахилу поверхні при закладці труб; види конструкцій вигрібних ям (поверхнева, підземна і герметична), переваги і недоліки кожного з існуючих варіантів;
  • використовувані матеріали для облаштування герметичній і довговічною вигрібної ями.

Найоптимальнішим і широко поширеним варіантом вважається вигрібна яма з залізобетонних кілець. До основних переваг залізобетонної конструкції відносять: довговічність (середній термін служби – 100 років), легкість монтажу і простота обслуговування, міцність і надійність використовуваного матеріалу, відсутність прив’язки до складу грунту і рівня залягання грунтових вод. Вигрібна яма з ЗБВ кілець не дозволяє стічних вод просочуватися в грунтові води і, відповідно, забруднювати грунт.

Заказать звонок

×
Оставить отзыв

×
Замовити дзвінок

×
Оставить отзыв

×