Установка ванни, заміна ванни у Херсоні +38 099 488 53 87

Установка ванни у Херсоні

Viber +38 (099) 490 39 44 Тел +7 (990) 033 48 40

Установка/заміна ванни – це досить копіткий і трудомісткий процес, виконання якого краще довірити професійним майстрам. Процедура монтажу сантехнічного устаткування може ускладнюватися габаритами і вагою ванни, розмірами ванної кімнати і особливостями місця установки.

+38 099 488 53 87

Установка/заміна ванни

Установка/заміна ванни включає в себе наступні процеси: демонтаж старого сантехнічного обладнання з мінімальним втратою і пошкодженням ванної кімнати, установка нової ванни. Установка будь-якого сантехнічного обладнання, в тому числі і ванни, вимагає певних знань і навичок. В процесі роботи важливо зберегти цілісність вироби, не пошкодити стіни і підлогу ванної кімнати, дотримати герметичність всіх з’єднань і системи водопостачання, продумати стійке кріплення і рівновагу ванни, а також забезпечити якісний злив води. Швидко, якісно і ефективно встановити ванну можуть кваліфіковані фахівці нашої бригади «Сантехнік Херсон».

Наші переваги в порівнянні з конкурентами:

  • Ми працюємо злагоджено, швидко, якісно і надійно! Бригада «Сантехнік Херсон» надає гарантію на виконані нашими фахівцями сантехнічні роботи та послуги.
  • При необхідності екстреного виїзду бригади на місце проведення робіт – ми працюємо 24 години на добу 7 днів на тиждень.
  • Наші фахівці володіють такими особистісними якостями, як організованість, пунктуальність, ввічливість, тактовність і акуратність. Професіонали своєї справи, які мають багатий стаж роботи в даній сфері діяльності.
  • Наша бригада надає послугу «Установка / заміни ванни під ключ». Ми надає не тільки якісні послуги, але і досить конкурентноздатні ціни на установку або заміну ванни.

В даний час ринок сантехнічного обладнання пропонує широкий асортимент ванн, що відрізняються зовнішніми і внутрішніми габаритами, вагою, матеріалом виготовлення, формою, забарвленням і наявністю додаткових функцій. Наші майстри не тільки швидко, якісно і надійно встановлять ванну, але і допоможуть з вибором відповідного вимогам і побажанням клієнта сантехнічного обладнання. Ми займаємося установкою / заміною чавунної, акрилової, металевої та гідромасажною ванни.

Заказать звонок

×
Оставить отзыв

×
Замовити дзвінок

×
Оставить отзыв

×