Установка унітазу у Херсоні - Сантехнік +38 099 488 53 87

Установка унітазу у Херсоні

Установка унитазу

При установці унітазів досить часто застосовуються гофровані труби, і це не випадково, адже сполуки даного типу володіють декількома важливими перевагами. Такі труби дуже легко встановлюються і знімаються.

Установка унітазу як і інші послуги сантехніка – трудомісткий процес, який найкраще проведе досвідчений фахівець, тим більше, якщо у вас немає досвіду подібних робіт. В першу чергу Вам необхідно правильно вибрати унітаз, адже в торгових мережах є великий вибір цієї продукції, яка відрізняється як розмірами, так і дизайном. Важливо, щоб вибраний Вами виріб ідеально вписувалося в Вашу туалетну кімнату.

Заміна унітазу

Перш ніж приступити до виконання робіт по заміні унітазу в Херсоні, або передмісті (Антонівка, Чорнобаївка, Олешки, Комишани, Білозерка, Степанівка) насамперед слід зупинити до нього подачу води. Це легко можна зробити, перекривши кран, який подає води до унітазу. Якщо такого вентиля ви виявити не змогли, то потрібно буде закрити кран, який відповідає за загальне забезпечення квартири водою, це створить тимчасовий дискомфорт, через відсутність води в будинку, але тим не менш, цей крок буде необхідним для правильної установки або заміни унітазу. Якщо ж не дивлячись ні на що вода продовжує сочитися, потрібно відкрити змішувач у ванній кімнаті, або на кухні, це суттєво знизить тиск води.

Після того як ви перекроїти подачу води в унітаз, можете сміливо виконувати демонтаж унітазу. Після завершення демонтажу старого унітазу завершений, не варто поспішати і відразу ж встановлювати новий. Насамперед слід старанно вирівняти поверхню підлоги, варто відзначити що вона повинна бути дуже твердою і ідеально рівною. При цьому, підлога повинна бути абсолютно сухим.

Монтаж унітазу варто починати з прикріплення його до підлоги. Для цього потрібно скористатися спец комплектом з кріплень, який складається з 2 сантехнічних шурупів, 2 дюбелів і декоративних ковпачків.

Місце, в якому відбувається з’єднання унітазу з підлогою, необхідно старанно обробити герметиком, щоб вода в подальшому не змогла протекти під основу унітазу. Як ви зрозуміли, демонтаж і установка унітазу – процес досить трудомісткий, і у недосвідчених людей, він може забрати багато часу. З цього, заміна унітазу в наш час в Херсоні, може бути з легкістю проведена майстром-монтажником, який зробить за вас всю роботу за доступною ціною і короткий час. Вартість його послуг зазвичай в десятки разів нижче, ніж ціна купленого вами унітазу, однак, деякі магазини здійснюють безкоштовну установку купленого вами товару.

Заказать звонок

×
Оставить отзыв

×
Замовити дзвінок

×
Оставить отзыв

×