Установка полотенцесушителя у Херсоні +38 099 488 53 87

Установка полотенцесушителя у Херсоні

Як підключити полотенцесушитель у ванній кімнаті? Демонтаж старого сантехнічного обладнання, розробка плану і установка нового полотенцесушителя – виконання даних робіт краще довірити професіоналам. Неправильна схема підключення, помилки монтажу і порушення цілісності сантехнічного обладнання можуть призвести до виникнення аварійної ситуації. Виклик сантехніка в Херсоні –+38 099 488 53 87 Надаємо гарантію на виконані сантехнічні роботи.

Установка полотенцесушителя

Виклик сантехніка для установки полотенцесушителя

Незамінною річчю в будь-якій ванній кімнаті є полотенцесушитель. Багато хто помилково припускають, що дане пристосування необхідно виключно для сушки рушників і вологої білизни. Але, як стверджують досвідчені майстри, які мають багатий досвід роботи з різними сантехнічними приладами і обладнанням, полотенцесушитель усуває зайву вогкість у ванній кімнаті і допомагає підтримувати чистоту і гігієну.

Сучасний асортимент рушникосушок здатний задовольнити вимоги і побажання будь-якої людини. Перед покупкою сантехнічного обладнання рекомендується отримати консультацію кваліфікованого фахівця, який допоможе правильно зробити вибір, розповість переваги і недоліки тієї чи іншої моделі рушникосушки, дасть аналіз експлуатаційними характеристиками пристосування і допоможе з організацією місця для монтажу.

При виборі рушникосушки потрібно звернути увагу на:

  • принцип дії (водяний, електричний або комбінований) і технічні характеристики приладу;
  • матеріал виготовлення змійовика (мідь і латунь, нержавіюча сталь, чорна сталь і інші сучасні варіанти);
  • габарити і конфігурація (М-образна модель, П-образна модель, «модерн», «фокстрот», «драбинка» і т.д.);
  • тип врізки (нижня, верхня, бокова або діагональна).

Існує два типи підключення рушникосушки у ванній кімнаті: врізка в опалювальну систему і врізка в систему ГВП. При останньому варіанті монтажу полотенцесушителем можна користуватися цілий рік. При підключенні до централізованої системи опалення змійовик буде нагріватися лише в холодну пору року.

Звертаємо вашу увагу, що заміна способу підключення в багатоквартирному будинку вимагає дозволу житлово-екплуатаціонние комісії. На оформлення пакету документів, розробку проекту і його твердження знадобиться близько місяця часу.

Заказать звонок

×
Оставить отзыв

×
Замовити дзвінок

×
Оставить отзыв

×