Установка/заміна мойдодира у Херсоні
Види мойдодиров для ванної
На сьогоднішній день найпоширенішою меблями для ванної кімнати є Мойдодир. Він уже практично повністю витіснив свого попередника – умивальника з тюльпаном – і міцно зайняв своє місце у ванній кімнаті, надаючи їй затишок і перетворюючи в вишукане приміщення.
Мойдодир, що відноситься до меблів для ванної кімнати, особливою різноманітністю не відрізняється. Якщо розглядати це питання глобально, то можна виділити всього дві його основні різновиди – це підлоговий умивальник з тумбою і настінний. Різниця між ними полягає не тільки в спосіб і місце установки, але і в перевагах, якими вони володіють.
Плитка на раковина Мойдодир для ванної є найбільш поширеним виробом цього типу. Вся справа в її вартості – такий умивальник цілком доступний практично кожному. Якщо говорити про його переваги, то тут можна виділити кілька переваг: по-перше, підлоговий Мойдодир легко встановлюється і, по-друге, він може виготовлятися з такими габаритами, що практично не займає місця. Найменший з подібних тумбових умивальників має ширину всього 400 мм, а вперед він виступає на 300 мм. Якщо ви шукаєте модель ще менше, то потрібно звернути увагу на кутовий Мойдодир для ванної кімнати.
Підвісна Мойдодир для ванної так само, як і на підлозі, буває двох видів – кутовий і прямостоящий. Тільки на відміну від нього, габарити підвісного значно більше, і для його установки вже знадобиться спеціальний інструмент (доведеться свердлити стіни і встановлювати гаки). До переваг такого умивальника можна віднести покращений дизайн і зручність експлуатації. За рахунок того, що тумба не стоїть на ніжках, а піднята над підлогою приблизно на 250-300 мм, з’являється можливість легкого прибирання підлоги під ним. Крім того, верхня частина тумбових умивальників має стільницю, що дозволяє використовувати цей виріб в якості столика для макіяжу.
Установка умивальника мойдодира
- Як і говорилося вище, установка умивальника з тумбою підлогового виконання виконується трохи легше, ніж монтаж настінного. Весь процес виглядає наступним чином.
- На першому етапі знадобиться зібрати сам умивальник і при необхідності тумбу – останнє буває рідко, так як в переважній більшості випадків тумбові умивальники продаються в зібраному вигляді. Що стосується умивальника, то на нього буде потрібно встановити змішувач і зливний сифон.
- На другому етапі установки проводиться кріплення мойдодира до стіни – якщо його просто встановити на ніжках, то крім того, що він буде хитатися, виникає ризик його падіння. Закріпити його можна двома способами – в першому випадку дозволяється використовувати анкерні гвинти, а в другому просто приклеїти до стіни за допомогою силікону. В обох випадках кріплення є надійним. Приклеювання умивальника з тумбою виконується набагато простіше і швидше, ніж його установка на анкера. В щілину між стіною і умивальником накачується силікон білого кольору, після чого він просто поджимается до стіни і залишається в незмінному положенні на 5-6 годин. Перевагою такого кріплення є те, що в процесі вмивання вода не затікає за Мойдодир.
- Останній етап робіт – це установка Мойдодира, а вірніше його підключення до системи водопроводу і каналізації. Змішувач підключається до підводок водопроводу за допомогою накидних гайок з гумовими ущільнювачами, а зливний сифон з допомогою спеціального манжета.
2. Установка мойдодира на стіну, по суті, виконується аналогічним способом – винятком є лише його спосіб кріплення. Як і говорилося вище, він навішується на гаки на висоті 800-900 мм від підлоги. Якщо бути послідовним і викладати весь процес кріплення настінного мойдодира від початку і до кінця, то виглядає він у такий спосіб.
- Для початку потрібно зробити розмітку місць кріплень. Знадобиться рівень – слід розуміти, що вирівняти настінний умивальник з допомогою ніжок не вийде. На потрібній висоті окреслюється горизонталь, на якій відповідно до кріпленнями на тумбі відзначаються дві точки.
В отриманих таким способом місцях свердлити отвори, в які вставляються анкерні гаки.
На гаки навішується тумба. - Далі установка Мойдодира здійснюється точно так же, як і його підлогового побратима – збирається умивальник, після чого змішувач і сифон підключаються до систем водопроводу і каналізації. Слід зазначити, що в цьому випадку також доведеться герметизувати стик між стіною і тумбою.