Ремонт бачка унітазу Херсон Заміна бачка унітазу Сантехнік

Ремонт бачка унітазу у Херсоні

Viber/Telegram/WhatsApp +38 099 488 53 87 тел +7 (990) 033 48 40

Ремонт зливного бачка

Як відремонтувати бачок унітазу

Складні системи зливу зустрічаються тільки в дорогої сантехніки, яка встановлюється на інсталяціях. Бачок в них прихований за панелями, розібрати щоб які, потрібно окремо розібрати кнопку. Ремонтом такого типу самому краще не займатися – ризик зробити ще гірше через складність зливних систем і комунікацій більше, ніж вартість роботи. Тому, якщо ви власник елітної сантехніки, то відразу ж телефонуйте в САНТЕХНИК ХЕРСОН МИКОЛАЇВ – ми займаємося ремонтом домашніх та офісних сантехніки в Херсоні, Миколаєві. Якщо у вас проста сантехніка, то проблему ви усунете самі за 30 хвилин.

арматура для сливного бачка

Поради по ремонту бачка унітазу

  1. Жорстко натискається кнопка або не було натиснуто взагалі.

Зливний механізм це система з безлічі важелів, які піднімають і опускають шток зливного механізму в зливний отвір. Причина саме в них. Можливо, десь заважає окалина, може бути один з важелів тріснув (зливний механізм зроблений з пластмаси). В будь-якому випадку:

  • перекриває воду;
  • відкручує кнопку, викручуєте зливний механізм;
  • візуально перевіряєте причину заїдання важелів.

Іноді досить промити зливний модуль або змінити його регулювальний положення (на механізмі є перемикач з 2-ма або 3-ма позиціями). У гіршому випадку купити новий.

устройство смывного бачка

   2. Є протікання в чаші унітазу.

Знявши кришку, ви відразу зрозумієте, в чому причина. Текти можлива в двох випадках: якщо є перелив, або якщо проблема з ущільненням. Перелив допускається, якщо неправильно відрегульований поплавок (або з якихось причин положення поплавця збилося). Тут просто: відрегулюйте поплавок, переміщаючи перемикач, або купіть новий.

Проблема з ущільненням має дві причини: шток і гумка. З штоком все ясно: якщо регулювання зливного модуля не дала результат, значить з часом важільний механізм перестав виконувати свої функції – купіть новий. З гумкою складніше. Якщо в стик просто потрапила окалина, то проблема вирішується за 3 хвилини, якщо гумка лопнула, то для її заміни вам знадобиться розкрутити шпильки кріплення бачка, повністю його зняти, замінити гумку. До слова, це не просто шайба, яку можна вирізати з гумового шматка, тому готуйтеся до походу в магазин.

ремонт смывного бачка

   3. Протікання шлангу

Проблема виникає рідко. Так як до бачка найчастіше підводять гумовий шланг (металлопласт або поліпропілен недоцільні), то гума може старіти. Купуєте новий шланг, попередньо уточнивши розмір гайки (1/2 або 3/4 дюйма), прикручуєте його до поплавця.

Ну і якщо проблема виникла з самим бачком, тобто з його цілісністю, то ніякої склеюванні кераміка не піддається. Та й сенс?

Сантехнік Херсон пропонує кращі ціни ремонт бачка, заміну бачка в Херсоні. Ми приїдемо до вас протягом години в будь-яку точку міста або в будь-який зручний для вас час. Ми цінуємо кожного клієнта і пропонуємо тільки кращий для вас сервіс за доступною ціною. Дізнатися попередню вартість ремонту бачка ви можете по телефону.

Сантехнік Херсон Миколаїв – щира турбота про комфорт кожного клієнта!

  1. Відставити паніку!
  2. Телефонуйте нам за номером телефону 099 490 39 44.
  3. Чим раніше Ви подзвоніть, тим швидше бригада термінового реагування по усуненню засмічень в каналізаційній системі прибуде на місце.
  4. Не користуйтеся водою.
  5. Повідомте сусідам верхніх поверхів, які знаходяться на одному стояку з вашою квартирою, про аварійну ситуацію. Попросіть сусідів не користуватися водою.
  6. Організуйте вільний прохід та доступ ремонтної бригади до місця, де виникла проблема з роботою каналізаційної системи.

Щоб уникнути виникнення аварійних ситуацій рекомендується періодично проводити профілактичні заходи. Запам’ятайте: профілактична прочищення каналізаційного стояка і труб обійдеться значно дешевше, ніж усунення наслідків аварійної ситуації в квартирі або будинку.

Дорогий ремонт і відновлення емоційного стану коштуватимуть на порядок дорожче своєчасно зробленої профілактичної прочищення каналізації.

Заказать звонок

×
Оставить отзыв

×
Замовити дзвінок

×
Оставить отзыв

×