Прокол під дорогою під каналізацію у Херсоні +38 099 488 53 87

Прокол під дорогою Херсон

Бригада Сантехнік Херсон здійснює прокол під дорогою для прокладки каналізаційних труб. По телефону+38 099 488 53 87 Viber/Telegram/WhatsApp можна уточнити розцінки і терміни проведення робіт.

Прокол під дорогою під каналізацію

Метод проколу під дорогою застосовується в ряді випадків, коли необхідно викопати траншею під автомагістраллю, залізничним полотном або невеликим господарським будовою. Кілька років тому активно застосовувався метод Бурошнекові проходки. Однак прокол під дорогою вважається більш практичним і надійним варіантом, при цьому вартість даної послуги значно менше.

Прокол під дорогою застосовується для прокладки футлярів під телефонні і силові кабелі, а також для підземної розводки мереж інженерно-технічних комунікацій. Відсутність практичних навичок, досвіду і знань можуть привести до обвалу або просідання надземної частини. З цієї причини не рекомендується застосовувати метод проколу під дорогою самостійно.

Переваги застосування методу проколу під дорогою для прокладки каналізаційних труб:

  1. Скорочення термінів проведення робіт.
  2. Економія коштів.
  3. Висока швидкість прокладки мереж інженерно-технічних комунікацій за допомогою проколу під дорогою при наявності відповідного обладнання і спеціальної техніки.
  4. Відсутність необхідності водозниження при близькому заляганні грунтових вод.
  5. Збереження цілісності надземного покриття, що особливо важливо, якщо зверху знаходиться автомагістраль або залізничне полотно. Відсутність необхідності припинення руху транспорту на ділянці проведення робіт.
  6. Незначний комплекс підготовчих заходів.
  7. Під проколом під дорогою мається на увазі особлива технологія, завдяки застосуванню якої вдається зробити отвір в землі без розробки і виїмки грунту. Відповідно, даний метод виключає необхідність засипки траншей після закінчення проведення робіт. При цьому довжина отвору в грунті може бути від 30 до 50 м, а ширина – від 30 до 50 см. При більш широкому отворі можливий обвал земляної грудки і просідання надземного покриття.

Якщо ви все ще сумніваєтеся в доцільності і практичності застосування методу проколу під дорогою для прокладки каналізаційних труб, зв’яжіться з нами по телефону+38 099 488 53 87 Viber/Telegram/WhatsApp і ми відповімо на всі Ваші запитання.

Заказать звонок

×
Оставить отзыв

×
Замовити дзвінок

×
Оставить отзыв

×