Прокладка труб каналізації у Херсоні Тел +38 099 488 53 87

Прокладка труб каналізації Херсон

Дізнатися орієнтовну вартість і терміни проведення робіт з прокладання труб каналізації можна Viber/Telegram/WhatsApp/Тел +38 099 488 53 87

Прокладка труб каналізації

Прокладка каналізаційних труб необхідна для забезпечення відведення використаної рідини в стічні колодязі. У стічних колодязях здійснюється чистка і фільтрація стічних вод. Робота даних інженерних споруд системи залежить від правильності організації і налагодження кожного окремого елемента, в тому числі і каналізаційних труб.

Аварія в роботі комунікаційних систем, що відповідають за відведення стічних вод, може стати причиною повної непридатності житлового приміщення. Уникнути аварійної ситуації можна на етапі проектування каналізаційного трубопроводу. Грамотно організована прокладка труб каналізаційної системи, їх обслуговування, своєчасний ремонт і проведення профілактичних робіт запобігають виникненню засмічень, тріщин та інших пошкоджень.

Прокладка труб каналізації починається з вибору підходящого матеріалу. Каналізаційні труби, придатні для установки в приватних будинках і багатоквартирних висотках, повинні володіти такими якостями:

  1. Середній термін експлуатації – не менше ніж 20-25 років.
  2. Міцність, надійність і практичність застосування в побуті.
  3. Стійкість до різних механічних пошкоджень і навантаженні ззовні.
  4. Стійкість по відношенню до різких перепадів температурних режимів.
  5. Високі показники стійкості до хімічно агресивних середовищ, включаючи хлор і кислотні відходи.

У виробництві каналізаційних труб використовується пластик, склопластик, кераміка, чавун і азбестоцемент. Бетонні і азбестоцементні труби відрізняються міцністю і довговічністю, однак з цим матеріалом складно працювати. Щоб прокласти такий трубопровід для каналізаційної системи, не обійтися без допомоги спеціальної техніки та підйомних механізмів. Тендітна кераміка погано справляється з механічними пошкодженнями і схильна до руйнування через різкі перепади температури.

Оптимальний варіант – металопластикові поліетиленові, поліпропіленові та ПВХ труби.

Вибір матеріалу – це лише перший етап проводки каналізаційного трубопроводу. Також необхідно знати правила копки траншей, вимоги до монтажу та утеплення трубопроводу.

Якісно, ​​швидко і надійно – основні принципи роботи нашої компанії «Сантехнік Херсон Миколаїв», що надає фізичним і юридичним особам широкий спектр сантехнічних послуг.

Заказать звонок

×
Оставить отзыв

×
Замовити дзвінок

×
Оставить отзыв

×