Прочистити злив-перелив у Херсоні
Засмічення каналізаційних чавунних труб
Засмічення каналізаційних чавунних труб, перш за все, залежить не від їх схильності до іржі, а від розташування. Вони монтуються під невеликим ухилом по відношенню до місця стику стояка. Каналізаційна система на кожному поверсі має допоміжне віконце, призначене для додаткового очищення, як правило, воно розташоване вище рівня ванни або миття на 15 см.
Порада: в цілях профілактики, щоб потім не вдаватися до трудомісткою прочищення засмічення в ванні, рекомендується проливати каналізаційні труби у ванній за допомогою окропу з додаванням соди або відбілювача. Для попередження засмічення, рекомендується робити це раз в сім днів.
Порада: існує й інший спосіб із застосуванням кальцинованої соди. У зливний отвір засипається одна чашка соди і слідом виливається чашка оцту. У той момент, коли піде реакція, слід промити слив окропом.
Порада: в якості профілактики засмічень досить дієво застосовувати елементарну пробку-фільтр, яка запобігає попадання волосся і всякого сміття в каналізаційну систему.
Разбір сифону
При розбиранні потрібно врахувати те, що пластиковий сифон демонтувати легше, ніж металевий, так як метал піддається корозії, і деталі міцно з’єднуються один з одним. Тому в старому будинку, де система зливу встановлена металева, без допомоги фахівця-сантехніка не впорається. Необхідно щоб ванна була без води, тому якщо вона засмічена і вода стоїть, її потрібно вичерпати.
Перед тим як зняти затяжну гайку і колбу, треба підставити тазик або відро. Після обстеження, каналізаційна труба очищується механічним способом. Для цього достатньо промити слив окропом.
Порада: зазвичай у ванній забруднення накопичуються біля основи зливу, тому не важко прочистити його, просто знявши захисну решітку.
Якщо перша прочищення не принесла очікуваних результатів, то таку ж процедуру повторюють ще кілька разів.
Прочищення хімічними засобами
Порада: якщо повністю засмічена загальна каналізаційна система, то не слід прочищати хімічними препаратами, так як їдка речовина може виходити назад у ванну і завдавати шкоди емалі. Також при частому використанні можуть швидко вийти з ладу самі каналізаційні труби.
випаровування хімічних засобів дуже шкідливі для здоров’я і тому чистку потрібно проводити в добре провітрюваному приміщенні в захисній масці і в гумових рукавичках;
рекомендується застосовувати препарати, виготовлені тільки промисловим шляхом. Саморобні засоби для прочищення, такі як концентрат кислот або гас можуть привести каналізаційну систему в непридатність; ні в якому разі не можна використовувати відразу кілька засобів, це може привести до зворотного дії. Є ризик реакції, в окремих випадках з наслідками; при застосуванні хімічних складів, треба суворо дотримуватися прикладеної інструкції: в необхідній кількості засіб заливається в слив; Вичікують зазначений час; слив промивається струменем води.
Застосування сантехнічного тросу
Порада: в практиці фахівців поширене застосування електричного спірального троса, але самостійно застосувати його не вийде.
Трос повільно вводиться в каналізаційний отвір, одночасно робляться обертальні рухи за годинниковою стрілкою. Обертання повинні бути повільними, щоб виключити загин троса.
По можливості, під час прочищення тросом одночасно потрібно вливати воду, для полегшення роботи і розм’якшення ущільнень в трубі. Просування троса триває до тих пір, поки він не наткнеться на засмічення.
Після того як засмічення в трубі знайдений його розбивають за допомогою все тих же обертань тросом. Даний спосіб займає набагато більше часу, ніж інші.
У домашніх умовах можна застосувати для прочищення зливу звичайний побутовий пилосос, у якого є видувають отвір. Але перш ніж використовувати пилосос його потрібно підготувати:
для роботи знадобиться невеликий гумовий м’ячик;
його розрізають на дві частини, які повинні бути одна більше, а інша поменше; маленька частина м’яча поміщається всередину великий і в центрі робиться отвір рівне діаметру трубки пилососа; шланг пилососа закріплюється в отворі в м’ячі і фіксується ізолентою або хомутом. Але перш ніж приєднати шланг до видувають отвору пилососа, потрібно вийняти мішок з мішка; вийшла чаша приставляється до сливу і включається пилосос.