Прочищення зливової каналізації Херсон передмістя Сантехнік

Прочищення зливової каналізації у Херсоні і передмісті

Чистка зливової каналізації

Прочищення зливової каналізації в Херсоні і передмісті

Роботу виконаємо швидко і з гарантією. Використовуємо сучасне обладнання. Бажаючим забезпечимо сервісне обслуговування зливової системи. У цьому випадку надається знижка протягом терміну дії договору.

Коли потрібно очищення зливової каналізації

Якщо територія навколо котеджу або багатоквартирного будинку, при наявності ливневки, після дощу або в осінньо-весняний період залита водою, то треба прочистити системи. Коли правильно спроектований і якісно проведений монтаж зливової каналізації, її робота буде налаштована на самоочищення, а сміття буде накопичуватися в фільтрувальних колодязях – приймачах нерозчинних частинок. З метою профілактики утворення засмічень необхідно проводити щороку огляд і очистку зливової каналізації.

Очищення зливостоків

Для засмічених труб відводу опадів застосовується гідродинамічна очистка, яка тиском струменів в кілька десятків атмосфер розмиває затори, подрібнені частини яких несуться потоком води в приймач. Іноді причиною несправності ливневки стає замулювання накопичувального резервуара, що в кілька разів знижує здатність скидання води в грунт. У цьому випадку буде потрібно мулосос – вакуумна машина для відкачування мулу. У нас є парк техніки, здатної провести ефективну очистку зливостоків невеликих приватних домоволодінь і великих підприємств.

Необхідність професійного очищення зливової каналізації

Конструктивно розрізняють відкриті сегменти зливової каналізації (жолоби з гратами і без) і закриті – власне трубопроводи, накопичувачі і додаткові резервуари для очищення від твердих частинок гравітаційним способом у вигляді пескопріёмніков і т.п. Якщо відкриті сегменти можна очистити самостійно вручну, то для системи прихованого типу, коли стічний трубопровід прокладений під поверхнею землі, дістатися без застосування спецзасобів неможливо. Рясної промиванням системи без використання апаратів високого тиску і наконечників для розчищення заторів не обійтися. Ми проведемо очищення зливової каналізації з використанням професійного устаткування.

Очистка ливневки в многоэтажном доме

Если во дворе многоквартирного дома после дождей наблюдается ранее не существовавшее явление долго не исчезающих луж, то причиной является забитый трубопровод отвода осадков. Мы выполняем очистку ливневки в многоэтажном доме. На балансе обслуживания нашей компании находятся десятки жилых объектов (ОСББ) и предприятий, оценившие качество нашей работы.

Цена очистка ливневневой канализации в Херсоне

Заказать очистку ливневневой канализации в Херсон по цене от 50 грн за погонный метр, можно для территорий, где расположены коттеджи, коттеджные городки, жилищные комплексы, парковые зоны, заводы. Работаем по договору. Даём 100% гарантию результата. Конкурентные цены, скорость и качество выполнения работ – наши главные приоритеты.

Для тех, кто заказывает несколько услуг или обращается повторно цена промывки ливневой канализации предоставляется со скидкой 10 %. Надёжно и быстро решим поставленные задачи на объекте любой величины, будь то небольшой дом или крупное промышленное предприятие. Для ОСМБ (ОСББ) предлагаем ежеквартальное, полугодовое или годовое обслуживание по договору со скидкой 20 %. Прочистка труб ливневой канализации – это услуга под ключ от Сантехника Херсон.

Заказать звонок

×
Оставить отзыв

×
Замовити дзвінок

×
Оставить отзыв

×