Прочищення труби на кухні у Херсоні і передмісті - Сантехнік

Прочищення каналізаційної труби на кухні у Херсоні

Viber/Telegram/WhatsApp +38 099 488 53 87 тел +7 (990) 033 48 40

Забилася труба на кухні?

У більшості випадків причиною засмічення мийки є жирові відкладення в сифоні і місцях вигинів трубопроводу, рідше – очищення продуктів. Щоб усунути жирову пробку, можна скористатися хімічним або термомеханическим способом. Очищення прибираються механічним методом, жир – хімічним або механічним в поєднанні з термічним. Недостатнє видалення залишків їжі з посуду перед миттям – головна причина прискореного освіти пробки. Сприяє цьому і відсутність регулярних промивань мийки гарячою водою.

ЗАПОБІГТИ ЗАСМІЧЕННЮ В ТРУБІ НА КУХНІ

Хочете отримати дуже ефективне рішення, що запобігає засмічення труб в кухні? Встановіть побутової жироуловитель – простий пристрій, що дозволяє на 90% очищати від жиру стічні води. Гравітаційний принцип роботи пристосування дозволить збирати речовини з меншою щільністю в одному з відсіків, а воді вільно проходити. Раз на кілька місяців з пристрою потрібно буде витягувати накопичився жир, але зробити це буде досить просто, в порівнянні чищенням сифонів і труб. З таким пристосуванням зможете позбавити себе від утворення пробок. Переваги установки жировловлювача:

  • висока ефективність
  • простота обслуговування
  • невисока вартість

ОЧИСТИТИ ГОФРУ

Через геометричної форми гофра, що йде від сифона до стічної магістралі, швидко обростає жировими відкладеннями. Найбільш раціональним тут буде відкрутити її і прочистити вручну механічним способом. Заливання розчинників, тросик, вантуз не дадуть бажаного результату. Частково допоможе промивка гарячою водою. Сама конструкція гнучкого з’єднувального фрагмента активно формує нарости через ребристою форми. Справа вирішується протягом десяти хвилин.

ЯК ПРОЧИСТИТИ ТРУБУ НА КУХНІ ХІМІЧНИМ МЕТОДОМ

Хімічні речовини типу «Тирет» або його традиційний загальновідомий аналог «Кріт» добре впораються з точковим засміттям в сифоні, однак, виявляться практично не дієвими при обростанні трубопроводу. Якщо вдома не виявилося цих препаратів, то зійде будь-активна речовина, що містить луг або кислоту. Також з цією проблемою справиться «Доместос» і аналогічні розчинники згодиться і каустична сода.

Не біда, якщо немає цих речовин, виручить харчова сода в комбінації з лимонною або оцтовою кислотою. Просте народний засіб дозволить за дванадцять хвилин позбутися від жирової пробки, для цього потрібно засипати приблизно півсклянки соди в слив і залити такою ж кількістю оцту. По завершенні процедури промийте гарячою водою протягом декількох хвилин стічну систему. Дієвість хімречовин буде тільки в таких случах:

  • хімзасобів не стікає далі по стічної магістралі, а заповнило горизонтальну ділянку
  • нарости є розчинними

КРАЩЕ РІШЕННЯ – ГІДРОДИНАМІКА

Хочете, щоб кухонний водостік став, як новий, заробивши на повну потужність? Рішення, як прочистити трубу на кухні, У нас є професійне обладнання для гідродинамічної промивки. Система повністю міліметр за міліметром промивається водою під тиском в кілька сотень атмосфер. Завдяки такій силі навіть самі щільні затверділі відкладення збиваються зі стінок труб і напором змиваються в колектор.

Суть методу полягає в тому, що через сифон або найближчий технічний вхід в водостік вводиться шланг зі сталевою форсункою, яка при просуванні вперед очищає напором води магістраль. Метод стовідсотково ефективний і успішно задіюється в квартирах, будинках, ЖК, громадських установах і підприємствах. Це найбільш сучасний підхід до усунення жирових пробок. Саме тому він найбільше затребуваний кафе, ресторанами, барами.

ПЕРЕВАГИ ГІДРОДИНАМІКИ НАСТУПНІ:

  • 100% результативність
  • низька затратність
  • універсальність

ВАРТІСТЬ ПРОЧИЩЕННЯ ТРУБИ НА КУХНІ У ХЕРСОНІ І ПЕРЕДМІСТІ

Коли стічна система забилася грунтовно і побутові методи не приносять очікуваних результатів або не знаєте як очистити каналізацію від жиру, на допомогу прийдуть наші сантехніки. Промисловим обладнанням повністю по всій довжині трубопроводу усунемо наростання, повернувши каналізації найбільшу пропускну здатність. У будь-який час доби виїжджаємо у Херсоні, Миколаєві та передмістях. Працюємо чисто, акуратно і без передоплати. Ми знаємо, як прочистити трубу в кухні, у ванній, раковині, туалеті, і вміємо це робити швидко. Пропонуємо якісне обслуговування, за вигідною ціною. Здійснюємо всі види чищення внутрішньої і зовнішньої каналізації. Гарантуємо високу якість сервісу і кращий результат.

Прочищення каналізації Херсон

Ціни сантехнік Херсон

Прочищення каналізації у ванній в Херсоні
до стояка
до 3 м, звичайна складність прочистка 500
до 3 м, підвищена складність прочистка 800
більше 3 м, звичайна складність м 200
більше 3 м, підвищена складність м 270
Прочищення каналізації на кухні Херсон
до стояка
до 3 м, звичайна складність прочистка 500
до 3 м, підвищена складність прочистка 800
більше 3 м, звичайна складність м 200
більше 3 м, підвищена складність м 270
Прочищення каналізації в туалеті Херсон
до стояка
до 3 м, звичайна складність прочистка 500
до 3 м, підвищена складність прочистка 800
більше 3 м, звичайна складність м 200
більше 3 м, підвищена складність м 270
Прочищення стояка каналізації Херсон
Ø 50 – 150
до 10 метрів прочистка 1500
більше 10 метрів м 150
Прочищення лежака каналізації в Херсоні
Ø 50 – 150
до 10 м, звичайна складність прочистка 1500
до 10 м, підвищена складність прочистка 2200
більше 10 м, звичайна складність м 100
більше 10 м, підвищена складність м 220
Прочищення каналізації в приватному секторі Херсон
Ø 50 – 150
до 10 м, звичайна складність прочистка 1500
до 10 м, підвищена складність прочистка 2200
більше 10 м, звичайна складність м 150
більше 10 м, підвищена складність м 220
Прочищення сифона каналізації сифон 200
Прочищення каналізаційної насосної установки установка 2000
Прочищення пісуару пісуар 500
Прочищення жировловлювачів в приміщенні шт. 500
на вулиці в колодязі шт. 2500
Заказать звонок

×
Оставить отзыв

×
Замовити дзвінок

×
Оставить отзыв

×