Прочищення стояка лежака каналізації в Херсоні без посередників

Прочищення стояка лежака каналізації Херсон

Наша бригада «Сантехнік Херсон» працює в режимі 24/7. Наші кваліфіковані фахівці готові виїхати на місце аварії відразу ж після дзвінка Viber/Telegram/WhatsApp +38 099 488 53 87 тел +7 (990) 033 48 40

Прочищення стояка/лежака каналізації

Комфортні санітарні умови – один з основоположних критеріїв, який відповідає за рівень якості життя.

Робота мереж інженерно-технічного забезпечення будинку залежить про безлічі факторів, у тому числі і від людського фактора. Так, причиною засмічення каналізаційного стояка або лежака може стати неправильне використання мережі інженерно-технічного забезпечення. Як відзначають фахівці, існує кілька причин появи засмічень в каналізаційних стояках і лежаках:

  1. Неправильна розводка і монтаж каналізаційного трубопроводу в будинку. Порушення допустимих санітарних норм і технічних вимог.
  2. Відсутність профілактичної чистки каналізаційної системи. Як відомо, будь-яку проблему простіше попередити, ніж потім її усунути. Але, як показує життєвий досвід, мало хто згадує про профілактичної чищення мережі інженерно-технічного забезпечення тоді, коли все працює налагоджено і справно.
  3. Скидання в каналізаційну систему харчових відходів і продуктів харчування, що містять велику кількість жиру.
  4. Змив в каналізацію поліетиленових пакетів, вологих серветок, предметів жіночої гігієни, продуктів харчування та інших нерозчинних або повільно розчинних елементів.

Несвоєчасне вирішення проблеми може привести до збоїв в роботі каналізаційної системи і виникнення аварійної ситуації. Нерідко людська недбалість стає причиною аварії, що вимагає негайного вирішення.

Видалення засмічень зливових і дренажних труб, колодязів та мірри каналізації проводиться за допомогою професійного німецького обладнання і гідродинамічним методом. Прочищення внутрішньобудинкових зливних стояків і лежаків здійснюється механічним методом із застосуванням різних хімічних реагентів.

Визначити оптимальний метод прочищення засмічення каналізаційної системи може кваліфікований фахівець. Спочатку проводиться діагностика мережі інженерно-технічного забезпечення будинку, після якої підбирається оптимальний метод вирішення виниклої проблеми.

Оформити заявку на виїзд майстра або бригади фахівців також можна безпосередньо на офіційному сайті нашої компанії. «Сантехнік Херсон» працює якісно і оперативно!

Заказать звонок

×
Оставить отзыв

×
Замовити дзвінок

×
Оставить отзыв

×