Підключення пральної машини до зливу у Херсоні - Сантехнік

Підключення пральної машини до зливу

Потрібно встановити пральну машину? Звертайтеся до фахівця – сантехніку у Херсоні. Прийом заявокViber/Telegram/WhatsApp/Тел +38 099 488 53 87

Підключення пральної машини до зливу

Вибір місця установки пральної машинки

До того, як підключати всі комунікації, треба підготувати місце розміщення пральної машини:

1. Якщо шланги ще не поставили, або ви вирішили поставити прилад не там, де він стояв раніше, відповідально підійдіть до вибору нового місця. 2. Всі шланги повинні діставати до водопровідних і каналізаційних отворів, а шнури дотягуватися до розеток (подовжувач використовувати вкрай небажано). 3. Не бажано робити розетки прямо над рівнем підлоги. Треба використовувати висувні моделі, щоб не потрапляла вода. Не можна забувати про заземлення!

4. Треба ставити машину на рівну підлогу (використовувати рівень для перевірки), у ванній кімнаті або на кухні. Інакше центр барабана зміститься, і з часом він перестане обертатися. 5. Повинно бути відстань, близько 10 см, між пральки і резервуарами для води (раковиною, ванною і т.д.), так само, як і до стін. 6. Переконайтеся, що вам буде зручно користуватися пральною машиною до того, як її встановити.

Підключення пральної машини до каналізації

Тимчасовий Шланг з’єднується одним кінцем з пральки, а другий опускається у ванну або раковину. Потрібно зафіксувати вільний кінець, інакше під напором води шланг вискочить, і тоді потоп забезпечений.

 • Постійний шланг підключається з одного боку до машинки, а другий виводиться до дренажної системи. Наприклад, через сифон під раковиною. Ставиться зворотний клапан перед тим, як закріпити зливний шланг. Це необхідно, щоб вода, яка стікає, не поверталася в пральну машину.
 • Не можна просто вивести дренажний шланг до водовідвідної трубі: спершу його потрібно зігнути на висоті півметра від пола.Шланг для зливу на звичайної нової пралка найчастіше недостатньо довгий. Скорочення витрат призвело до того, що шланги зменшили до мінімуму. Вони придатні тільки для тих випадків, коли пристрій знаходиться поруч з каналізацією, що частіше за все не так. Порада: Якщо розміру дренажного шланга, яким комплектується машинка, недостатньо, його можна збільшити за допомогою спеціального коннектора (є у продавців сантехніки), або замінити довгим 2,5-метровим шлангом.

  Підключення до водопроводу


  Коли водопостачання встановлено

  Якщо ви міняєте нову пральну машину на стару, комунікації вже будуть підготовлені. Як підключити пральну машинку до водопроводу:

 • Потрібно прикріпити шланг для холодної води однією стороною до синього клапану на кінці труби водопостачання. З його допомогою можна зупинити воду, якщо виникнуть якісь проблеми.
 • Якщо пралка має доступ до гарячої води, потрібно приєднати шланг до червоного клапану таким же чином.
 • Якщо одна з трубок для набору води, що поставляються разом з машиною, не дістає до клапана, ви можете купити ще один. Просто з’єднайте їх між собою.

Коли потрібно створити нове водопостачання

Якщо вода ще не підведена, допоможуть самозажімние пристрої для регулювання потоку води. Їх можна під’єднати як до гарячих, так і до холодних водопровідних труб.

 • Спочатку потрібно знайти підходяще місце на холодній трубі.
 • Потім встановити задню панель клапана прямо за нею. Помістити верхню частину поверх і закрутіть гвинти.
 • Повернути регулятор в положення «вимкнено» і вкрутити його в трубопровід. Для цього необхідно виконати маленький отвір в водопроводі за допомогою дриля. Взяти два ключа, щоб затягнути гайки.
 • Приєднати шланг подачі води.

Налаштування положення пральної машини за рівнем


Важливо, щоб пралка не качає з боку в бік, взад-вперед. Іншими словами, була встановлена ​​рівно. Найбільше для перевірки підійде спиртовий рівень. Щоб відрегулювати положення машинки, необхідно використовувати ніжки. Трохи нахилити машину, поки вони налаштовуються. Це значно полегшить вкручування і викручування. Після того, як ніжки виставлені, затягнути гайки, щоб запобігти їх ослаблення.

Якщо раптом з вами трапилася така неприємність, як нерегульовані ніжки, а машина стоїть нерівно, підкладіть щось знизу, щоб її вирівняти Краще щось неслизьке і непромокальне (шматок гуми, наприклад). Але періодичної доведеться вирівнювати машину знову, адже вона зсувається під час прання.

Порада: Якщо машина стоїть на слизькій підлозі (на глянцевому плитці), можливо, під час роботи вона почне пересуватися. Щоб цього не відбувалося, поставте її на тонкий гумовий килимок.

Заказать звонок

×
Оставить отзыв

×
Замовити дзвінок

×
Оставить отзыв

×