Пайка пластикових труб у Херсоні Виклик сантехніка +38 099 488 53 87

Сварка поліпропіленових труб

Пайка пластикових труб

Ціни на монтаж пластикових труб

 

Найменування робіт Од. вим. Ціна (грн.)
1 Монтаж водопроводу пластікавимі трубами тчк. от 250
2 Монтаж водопроводу металопластиковими трубами тчк. от 250
3 Демонтаж пластикових труб водопроводу тчк. от 100
4 Демонтаж металопластикових труб водопроводу тчк. от 100

Паяти поліпропіленові труби, ті які використовують при сантехнічних роботах або ж монтажі опалення дуже легко. Щоб займатися пайкою поліпропіленових труб нам необхідний: паяльний апарат, насадки або ж перехідники, власники, підставки, рулетка ножиці для різання поліпропіленових труб.

Почнемо: однією з важливих частин паяльника є насадки для нагрівання верхньої, а також внутрішньої частини труби, що ми будемо паяти. Насадка складається з двох елементів. Щоб почати пайку нам потрібно насадки певного діаметра прикрутити на сам паяльник до того як ми його нагріємо. Всі насадки покриті антипригарним покриттям, яке заважає розплавленого пластику прилипати до насадок і безпосередньо до самого паяльне апарату і допомагає правильному зварюванні двох елементів одного складу. Тому насадки повинні бути без будь-яких пошкоджень або дефектів. Щоб насадки служили довго їх не можна зберігати, з ключами засовувати в них металеві предмети і зберігати в чистому місці без змазування маслом. Якщо ви працюєте за межами своєї майстерні апарат повинен бути встановлений на спеціальну підставку. Розрізання труб діаметром менше 63мм проводиться за допомогою ножиць для різання пластику. Труби всіх діаметрів понад 63мм використовують, звичайну пилку для різання металу.

Особливості пайки поліпропіленових труб:

– Відміряти праці потрібного вам розміру і діаметру після чого взяти ножиці і відрізати, як правило, труби ріжуться перпендикулярно центру. При процедурі отмерянія потрібно враховувати так-же глибину пайки. Поліпропіленновие труби які мають всередині алюмінієву фольгу потрібно спеціальної стружілкой зняти верхній шар і безпосередньо саму фольгу.

– Місця з’єднання труб з фітингами слід добре очистити від пилу або ж інших забруднень. Паяльний апарат повинен досягти температуру нагрівання 250-260 ° C. Пайка труб з поліпропілену робиться тільки тоді коли на паяльнику перестане горіти індикатор. Людина який паяє труби повинен перевірити чистоту поверхневої частини труби, а так-же внутрішня частина фітинга з яким буде проводиться зварювання, які розплавлені паяльником, щоб дізнатися чи готові поліпропіленова труба і фітінг до пайки майстер повинен упевниться що пластик досить м’який. Труби з фітингами нагріваються одночасно і доводяться до однакової м’якості нагрітого пластику. Після того як фітінг і труба були нагріті то їх потрібно рівно притиснути паралельно осі. Не потрібно деталі зварювання смикати або міняти їх розташування в перші секунди процесу з’єднання. Точний час не можна виділити скільки труба з фитингом будуть нагрівається або остигати все залежить від того який у них діаметр.

Сварка поліпропіленових труб

Щоб пайка поліпропілену була якісною і надійною, слід враховувати той процесу, який був зазначений вище. Якщо перенагреть пластик то він просто деформується і пайка буде не надійною. Якщо ж деталі будуть нагріті менше ніж потрібно, то не буде щільного з’єднання, що призведе до протікання трубопроводу, а найкраще щоб не експериментувати, можна викликати майстра який за гідну оплату зробить все це швидко і якісно в будь-якій точці Херсону.

Заказать звонок

×
Оставить отзыв

×
Замовити дзвінок

×
Оставить отзыв

×