Монтаж зливової каналізації у Херсоні - бригада Сантехнік Херсон

Монтаж зливової каналізації у Херсоні

Монтаж зливової каналізації в Херсоні робить бригада Сантехнік Херсон. Виконуємо прокладку труб, установку дощоприймачів, жолобів, колекторів для котеджів, дач, дуплексів, таунхаусів. Здійснюємо проектування і установку Зливостічних системи для котеджних містечок, дитсадків, шкіл, вузів, лікарень, держустанов, територій підприємств і т.д. Проводимо ремонт і прочищення дождеотводов методом гідродинамічної промивки або механічного чищення, а також відкачування мулу, який перешкоджає нормальному водооттоку, з накопичувачів. На сьогоднішній день немає фіксованої ринкової вартості установки зливової каналізації. Розрахунок ціни проводиться фахівцем на об’єкті при оцінці складності та обсягів робіт. Для точної калькуляції вартості зателефонуйте нам по телефону 099 490 39 44 і замовте виїзд майстра.

Монтаж зливової каналізації

 1. Відкритий – найбільш простий тип, який не потребує великих витрат, відносно простий в проектуванні і монтажі. В основному призначений для стоку поверхневих вод.
 2. Закритий – вимагає розрахунків і професійного підходу при проектуванні. Служить для відведення великих потоків води в спеціальні приймальні колодязі.
 3. Комбінований – для проектування потрібні ґрунтовні розрахунки, установка виконується тільки професіоналами. Призначений для відведення стоків з ділянок великої площі.

Матеріали використовуваних труб і лотків

ПВХ труби активно витісняють чавунні, які застосовуються все рідше.

Лотки (жолоба) бувають:

 1. залізобетонні – відрізняються особливою міцністю, застосовуються в місцях підвищеного тиску на поверхню землі (проїжджа частина) металеві – в місцях, де присутня інтенсивне пішохідний рух
 2. пластикові – використовуються в основному в облаштуванні приватних територій (коттеждей, дачі) через свою невисоку вартість
 3. композитні – монтують на приватних територіях і тротуарах

Монтаж ливневой канализации начинается с проекта – точного расчёта параметров системы для исправного выполнения её функций.

Правила монтажа

 1. не можна об’єднувати зливову каналізацію з побутовою неприпустимо застосовувати труби діаметром менше 100 мм
 2. заборонено над системою висаджувати дерева
 3. ухил труб повинен складати 1 – 2см на погонний метр
 4. в колекторі і місцях поворотів труб повинні бути оглядові колодязі
 5. після завершення основних робіт монтажу, до засипки траншей, потрібно провести тестування з’єднань системи на герметичність і відсутність випадкових засмічень
 6. Розрахунки і особливості проектування

Щоб розрахувати необхідну потужність ливневки, потрібно знати: середньорічна кількість опадів, пікову кількість опадів з урахуванням тривалого періоду дощів, площа водовідведення, водопоглощаемость грунту, особливості рельєфу місцевості, а для каналізацій закритого типу ще й глибину промерзання грунту.

Невід’ємним елементом відсотків є пескоуловители, що виконують функцію збору твердих частинок і запобігають засаріваніе стічних ліній. Скидання води відбувається в дощові колодязі або стічні канави, якщо це дозволяють особливості місцевості. Також зручним рішенням є створення зливової каналізації без колектора, коли по периметру, на відстані п’яти – десяти метрів від будівлі, встановлюється система з повільним стоком на прилеглу територію. Безколлекторний спосіб є маловитратними для невеликих і середніх за розміром споруд. Відведення опадів з територій великої площі цим способом вимагає значних фінансових вкладень.

Установка зливової каналізації

Важливо: неправильна установка зливової каналізації може істотно зашкодити рельєф ділянки, створюючи вибоїни вимиванням ґрунту, тому розрахунок і монтаж, особливо великих систем, слід довірити фахівцям. Наші майстри нададуть вам інформаційну допомогу у вирішенні цього питання або професійно проведуть прокладку ливневки у Херсоні і області за доступною ціною в короткий термін.

Переваги зливової каналізації

 • легкість монтажу
 • зручність експлуатації, обумовлене простотою конструкції
 • відсутність додаткових витрат на обслуговування
 • довговічність, що досягає декількох десятків років
 • ефективність
 • універсальність використання

Відмінно спроектована система водовідведення буде включати і дренажну систему навколо будівлі, що дозволить найбільш ефективно вирішувати водовідведення опадів і значно збільшить термін служби будівель, видаляючи непотрібну вологу навколо них.

Зливова каналізація ціна

На монтаж зливової каналізації ціна в компанії Сантехнік Херсон Миколаїв від 150 грн за за метр. Даний тариф є мінімальним і включає прокладку стічної магістралі на глибині 2 м в піщаному грунті або чорноземі (які не мають підтоплення, прокладених комунікацій та інших перешкод) без застосування великої будівельної техніки.

Заказать звонок

×
Оставить отзыв

×
Замовити дзвінок

×
Оставить отзыв

×