Монтаж зливової каналізації у Херсоні - бригада Сантехнік Херсон

Монтаж зливової каналізації у Херсоні

Монтаж зливової каналізації в Херсоні робить бригада Сантехнік Херсон. Виконуємо прокладку труб, установку дощоприймачів, жолобів, колекторів для котеджів, дач, дуплексів, таунхаусів. Здійснюємо проектування і установку Зливостічних системи для котеджних містечок, дитсадків, шкіл, вузів, лікарень, держустанов, територій підприємств і т.д. Проводимо ремонт і прочищення дождеотводов методом гідродинамічної промивки або механічного чищення, а також відкачування мулу, який перешкоджає нормальному водооттоку, з накопичувачів. На сьогоднішній день немає фіксованої ринкової вартості установки зливової каналізації. Розрахунок ціни проводиться фахівцем на об’єкті при оцінці складності та обсягів робіт. Для точної калькуляції вартості зателефонуйте нам по телефону і замовте виїзд майстра. Viber/Telegram/WhatsApp/Тел +38 099 488 53 87

Монтаж зливової каналізації

 1. Відкритий – найбільш простий тип, який не потребує великих витрат, відносно простий в проектуванні і монтажі. В основному призначений для стоку поверхневих вод.
 2. Закритий – вимагає розрахунків і професійного підходу при проектуванні. Служить для відведення великих потоків води в спеціальні приймальні колодязі.
 3. Комбінований – для проектування потрібні ґрунтовні розрахунки, установка виконується тільки професіоналами. Призначений для відведення стоків з ділянок великої площі.

Матеріали використовуваних труб і лотків

ПВХ труби активно витісняють чавунні, які застосовуються все рідше.

Лотки (жолоба) бувають:

 1. залізобетонні – відрізняються особливою міцністю, застосовуються в місцях підвищеного тиску на поверхню землі (проїжджа частина) металеві – в місцях, де присутня інтенсивне пішохідний рух
 2. пластикові – використовуються в основному в облаштуванні приватних територій (коттеждей, дачі) через свою невисоку вартість
 3. композитні – монтують на приватних територіях і тротуарах

Монтаж ливневой канализации начинается с проекта – точного расчёта параметров системы для исправного выполнения её функций.

Правила монтажа

 1. не можна об’єднувати зливову каналізацію з побутовою неприпустимо застосовувати труби діаметром менше 100 мм
 2. заборонено над системою висаджувати дерева
 3. ухил труб повинен складати 1 – 2см на погонний метр
 4. в колекторі і місцях поворотів труб повинні бути оглядові колодязі
 5. після завершення основних робіт монтажу, до засипки траншей, потрібно провести тестування з’єднань системи на герметичність і відсутність випадкових засмічень
 6. Розрахунки і особливості проектування

Щоб розрахувати необхідну потужність ливневки, потрібно знати: середньорічна кількість опадів, пікову кількість опадів з урахуванням тривалого періоду дощів, площа водовідведення, водопоглощаемость грунту, особливості рельєфу місцевості, а для каналізацій закритого типу ще й глибину промерзання грунту.

Невід’ємним елементом відсотків є пескоуловители, що виконують функцію збору твердих частинок і запобігають засаріваніе стічних ліній. Скидання води відбувається в дощові колодязі або стічні канави, якщо це дозволяють особливості місцевості. Також зручним рішенням є створення зливової каналізації без колектора, коли по периметру, на відстані п’яти – десяти метрів від будівлі, встановлюється система з повільним стоком на прилеглу територію. Безколлекторний спосіб є маловитратними для невеликих і середніх за розміром споруд. Відведення опадів з територій великої площі цим способом вимагає значних фінансових вкладень.

Установка зливової каналізації

Важливо: неправильна установка зливової каналізації може істотно зашкодити рельєф ділянки, створюючи вибоїни вимиванням ґрунту, тому розрахунок і монтаж, особливо великих систем, слід довірити фахівцям. Наші майстри нададуть вам інформаційну допомогу у вирішенні цього питання або професійно проведуть прокладку ливневки у Херсоні і області за доступною ціною в короткий термін.

Переваги зливової каналізації

 • легкість монтажу
 • зручність експлуатації, обумовлене простотою конструкції
 • відсутність додаткових витрат на обслуговування
 • довговічність, що досягає декількох десятків років
 • ефективність
 • універсальність використання

Відмінно спроектована система водовідведення буде включати і дренажну систему навколо будівлі, що дозволить найбільш ефективно вирішувати водовідведення опадів і значно збільшить термін служби будівель, видаляючи непотрібну вологу навколо них.

Зливова каналізація ціна

На монтаж зливової каналізації ціна в компанії Сантехнік Херсон від 150 грн за за метр. Даний тариф є мінімальним і включає прокладку стічної магістралі на глибині 2 м в піщаному грунті або чорноземі (які не мають підтоплення, прокладених комунікацій та інших перешкод) без застосування великої будівельної техніки.

Заказать звонок

×
Оставить отзыв

×
Замовити дзвінок

×
Оставить отзыв

×