Монтаж заміна труб водопостачання в Херсоні +38 099 488 53 87
zamena_trub

Монтаж і заміна труб водопостачання в Херсоні

Вартість монтажу труб водопостачання у Херсоні

Будь-яка річ має свій термін придатності. Відповідно, мережі інженерно-технічних комунікацій з часом виходять з ладу: в трубах з’являються засмічення, тріщини, свищі. Вирішити ситуацію можна за допомогою заміни труб водопостачання.

Заміна труб водопостачання буває планової та екстреної

Плановий ремонт відрізняється тим, що власник квартири/будинку/офісу має можливість спокійно підготуватися до майбутніх робіт, скласти зручний для себе план дій, вибрати найбільш підходящий матеріал. Однак не завжди все йде за планом, екстрена заміна труб водопостачання – частий випадок. На жаль, порушення використання водопроводу, перепади тиску напору води, неякісний матеріал або неправильна первинна збірка трубопроводу часто призводять до аварійних ситуацій.

Що робити, якщо труба тече?

Як замінити трубу водопровідної системи? Куди звертатися за допомогою? Подібні питання виникають у кожної людини, якому належить заміна труб водопостачання.

Якщо у вас немає навичок і практичного досвіду по заміні труб водопостачання, не варто ризикувати і випробовувати долю. Часом невдалий досвід може привести до збільшення обсягу робіт і, відповідно, великих витрат. Довірте справу професійного майстра.

Бригада «Сантехнік Херсон», відома на ринку надання сантехнічних послуг різного рівня складності, обслужить кожного клієнта швидко і якісно. Якщо вам важливий результат – звертайтеся до наших фахівців!

Алгоритм заміни труб водопостачання виглядає наступним чином:

  1. Оформлення заявки менеджером нашої компанії на виклик майстра додому.
  2. Виїзд кваліфікованого фахівця на місце проведення робіт.
  3. Огляд трубопроводу. Діагностика.
  4. Складання попереднього плану дій. Узгодження проекту з замовником.
  5. Обговорення питання придбання необхідних кріплень, фіксаторів і труб (самостійна закупівля; вибір, аналіз і покупка нашими майстрами з наданням відповідної документації).
  6. Визначення термінів проведення робіт.
  7. Складання і затвердження кошторису.
  8. Укладання договору.
  9. Заміна труб водопостачання. Тестування на справність роботи і відсутність течі.
  10. Здача об’єкту замовнику.

Даний алгоритм не припускав заміну труб водопостачання при аварійній ситуації. При необхідності екстреної заміни всі організаційні моменти вирішуються в телефонному режимі.

Заказать звонок

×
Оставить отзыв

×
Замовити дзвінок

×
Оставить отзыв

×