Копка траншей під водопровід і каналізацію у Херсоні +38 099 488 53 87

Копка траншей під водопровід та каналізацію у Херсоні

Наша бригада працює в режимі 24/7. Компанія «Сантехнік Херсон» виконує земляні роботи: копка траншей вручну і спецтехнікою для водопроводу, каналізації, вигрібних ям. Уточнити розцінки можна по телефону. При виникненні критичної ситуації бригада оперативно виїжджає на місце проведення робіт +38 099 488 53 87

Копка траншей

Копання траншей вручну і спецтехнікою у Херсоні

В спектрі земляних робіт в Херсоні і передмісті найбільше затребуване риття траншей, копка траншей. Риття траншей проводиться вручну або за допомогою екскаватора.

Траншея під водопровід, пристрій каналізації, установка вигрібних ям з ЗБВ кілець – типова задача, яка виконується нашою бригадою вручну і спецтехнікою.

Копка траншей ціна

Ми намагаємося зберігати адекватні ціни на земляні роботи. Кубометр виїмки грунту екскаватором, вручну, зворотна засипка траншеї, переміщення 1 кубометра грунту на відстань до 50 метрів, вирівнювання грунту ковшем за доступною ціною. Дізнатися ціни можна +38 099 488 53 87

Проблеми при розробці траншей

Така, на перший погляд, проста робота, як риття траншеї може ускладнитися сипучим грунтом, високим рівнем грунтових вод, наявністю підземних струмків. Також для ділянок в Херсоні актуально засмічення грунту будівельним сміттям, залишками старих будівель (льохів, підвалів, фундаментів). Це часто призводить до значних трудовитрат, а іноді і до необхідності зміни напрямку риття траншеї.

Вплив рівня ґрунтових вод на риття траншеї

Якими б не були параметри траншеї, найкраще починати її розробку з вивчення грунту. Від цього залежить ступінь ухилу стін, а іноді і сама можливість копання траншеї заданої глибини. Перевірку грунту здійснюють бурінням на глибину майбутньої траншеї. Якщо грунт необводнених і щільний, можливо викопати траншею глибиною до чотирьох метрів без загрози обвалу грунту. На глинистих ґрунтах такі властивості грунту можна використовувати для лиття фундаменту без опалубки. У разі високого рівня грунтових вод для розробки траншеї доводиться застосовувати опалубку для зміцнення стін. А також відкачувати надходить воду дренажним насосом або знижувати рівень грунтових вод шляхом влаштування дренажу. Якщо надходження води під час вибірки грунту незначно, можливо провести роботи без її відкачування. Якщо класти труби або кабель прямо за екскаватором і відразу траншею закопувати. Однак, цей метод не годиться при литті фундаменту в опалубку.

Вплив складу грунту на риття траншеї

На піщаних і супіщаних сипучих грунтах при ритті траншеї можливий обвал стін. Він може статися як під час риття траншеї, так і пізніше. Тому не рекомендується, прокопавши траншею, відкладати укладання комунікацій. Боротися з цим явищем допомагає збільшення кута укосу стін траншеї, і, як говорилося вище, укладання комунікацій безпосередньо за ковшем екскаватора.

Заказать звонок

×
Оставить отзыв

×
Замовити дзвінок

×
Оставить отзыв

×