Демонтаж чавунних батарей опалення у Херсоні +38 099 488 53 87

Демонтаж чавунних батарей опалення Херсон

Viber +38 (099) 490 39 44 Тел +7 (990) 033 48 40

Не знаєте, як швидко, якісно і акуратно демонтувати чавунні батареї? Телефонуйте – наша бригада «Сантехнік Херсон» надає сантехнічні послуги різного рівня складності в Херсоні.

Viber/Telegram/WhatsApp/Тел +38 099 488 53 87

Демонтаж чавунних батарей опалення

При капітальному ремонті або заміні всіх елементів опалювальної системи в квартирі або приватному будинку не обійтися без демонтажу старих радіаторів. Радіатори є важливою частиною будь-якої системи опалення.

На сьогоднішній день існує кілька різновидів опалювальних радіаторів: чавунні, сталеві, алюмінієві та біметалеві. У будинках старого фонду переважно встановлені чавунні радіатори.

Чавунні радіатори, як стверджує більшість фахівців, що займаються розведенням, монтажем та налагодженням опалювальних систем, давно втратили свою ефективність і не відповідають сучасним вимогам до опалювальних приладів. Однак не всі фахівці згодні з даною думкою: деякі сантехніки наполягають на доцільності використання в приватному будинку або квартирі саме чавунних батарей.

Основна перевага чавуну, як матеріалу для виготовлення радіаторів, полягає в тривалому терміні експлуатації (середній показник – 50 років) і високої стійкості до корозії. Чавунні батареї, встановлені в будинку кілька десятиліть тому, при правильному догляді і своєчасній чистці можуть прослужити ще тривалий період.

Щоб чавунні батареї не втратили свою функціональність і добре обігрівали приміщення, необхідно їх періодично чистити. Чистка або заміна чавунних батарей опалення вимагають демонтажу.

Складнощі при демонтажі чавунних батарей опалення

  • Демонтаж радіаторів, виготовлених з чавуну, не рекомендується виконувати самостійно, не маючи певних навичок і практичного досвіду проведення подібного плану робіт.
  • Стандартний радіатор на сім секцій може важити близько 50 кг, що значно ускладнює процес демонтажу і транспортування батарей. Кваліфіковані фахівці, що мають подібний досвід роботи, знають, як правильно і швидко демонтувати чавунні батареї, щоб не пошкодити ні опалювальне обладнання, ні стіни. При цьому не варто забувати, що місця кріплень радіаторів до труб можуть бути пошкоджені іржею і покриті великою кількістю фарби. Іржа на стиках і скупчення фарби ускладнюють процес демонтажу батарей.
Заказать звонок

×
Оставить отзыв

×
Замовити дзвінок

×
Оставить отзыв

×