Аварійна чистка каналізації у Херсоні 24/7 Тел +38 099 488 53 87

Аварійна чистка каналізації 24 години на добу Херсон

У Вас засмічення труби, забився унітаз, ванна, раковина? Необхідна термінове прочищення каналізації? Телефонуйте нам Viber/Telegram/WhatsApp/Тел +38 099 488 53 87

Чим раніше Ви подзвоните, тим швидше наша бригада термінового реагування по усуненню засмічень в каналізаційній системі прибуде на місце.

Аварійна чистка каналізації

  1. Відставити паніку!
  2. Телефонуйте нам за номером телефону 099 490 39 44 .
  3. Чим раніше Ви подзвоніть, тим швидше бригада термінового реагування по усуненню засмічень в каналізаційній системі прибуде на місце.
  4. Не користуйтеся водою.
  5. Повідомте сусідам верхніх поверхів, які знаходяться на одному стояку з вашою квартирою, про аварійну ситуацію. Попросіть сусідів не користуватися водою.
  6. Організуйте вільний прохід та доступ ремонтної бригади до місця, де виникла проблема з роботою каналізаційної системи.

Щоб уникнути виникнення аварійних ситуацій рекомендується періодично проводити профілактичні заходи. Запам’ятайте: профілактична прочищення каналізаційного стояка і труб обійдеться значно дешевше, ніж усунення наслідків аварійної ситуації в квартирі або будинку.

Дорогий ремонт і відновлення емоційного стану коштуватимуть на порядок дорожче своєчасно зробленої профілактичної прочищення каналізації.

Заказать звонок

×
Оставить отзыв

×
Замовити дзвінок

×
Оставить отзыв

×